Co byłoby możliwe...

Gdyby Osoby Wokół Ciebie Nie Pozwoliłyby Ci Odpuścić?

Zdecyduj...

Czego Chcesz W Swoim Życiu … a potem ciężko pracuj i idź za tym!

Marzenia nie działają, chyba że ...

Masz Wielkie Marzenia,
Wyznaczasz Cele
i Podejmujesz Działania!

Wellness

Żyjemy w społeczeństwie, w którym dobre samopoczucie i zdrowy styl życia stały się trendem, ale czym tak naprawdę jest dobre samopoczucie? To nie jest coś, co można umieścić w koszyku i zabrać ze sklepu do domu. Nie jest to też pigułka, którą możesz połknąć, aby szybko naprawić. Wellness to wybór. Wybór, którego należy dokonywać codziennie.

Firma

Nasz zespół nawiązał współpracę ze światowej klasy producentem, który prowadzi działalność w Stanach Zjednoczonych. Istnieją od 35 lat i nadal rosną szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Firmą kieruje ten sam CEO, który założył tę firmę w 1986 roku.

Możliwości

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel: polepszyć jakość naszego życia i życia innych. Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą żyć na własnych warunkach. Wierzymy w dobrą starą zasadę, że bez pracy nie ma kołaczy, konsekwentną ciężką pracę i równe szanse dla wszystkich. 

Poznaj nasz zespół...

w przygotowaniu…

Irek Wrobel

Jestem wdzięczny za poświęcenie chwili na sprawdzenie mojej strony internetowej NowyDochod.pl. Nazywam się Irek Wrobel i jestem fascynatem zdrowia i rozwoju osobistego, którym uwielbiam zarażać inne osoby i rodziny. Pokazuję jak prowadzić zdrowy tryb życia, nie przekraczając dotychczasowego budżetu. Moja podróż rozpoczęła się zaledwie 3 lata temu, kiedy zdałem sobie sprawę, że mój dom jest pełen toksycznych produktów, a jedzenie które jedliśmy, przyprawiało nas o choroby.

Byliśmy niewykształconymi konsumentami i po prostu nie mieliśmy wiedzy i świadomości. Radzenie sobie z nadwagą, problemami skórnymi, bólami żołądkowymi, alergiami, problemami z jelitami i problemami ze snem było codziennością w naszym domu.

Zacząłem szukać, badać i dowiadywać się, co jest bezpieczne, a co nie. W tym momencie doświadczyliśmy prawdziwej frustracji. Toksyczne produkty codziennego użytku, wydawały się niedrogie, ale bezpieczniejsze i zdrowsze były o wiele za drogie. Być może znasz to z własnego doświadczenia 🙂

Odpowiedź na moje starania przyszła przez messenger w maju 2017 roku, kiedy znajoma przedstawiła mi sklep internetowy z produktami Wellness, który miał wszystko, czego poszukiwałem. Bezpieczniejsze, zdrowsze, nietoksyczne produkty codziennego użytku w rozsądnych cenach. Za dobre by było prawdziwe? Cóż, tak właśnie myślałem, dopóki się nie wykształciłem, nie zmieniłem sklepów i nie zostałem kupującym w firmie Wellness.

To zmieniło życie naszej rodziny. Szybko zdecydowałem, że nie zamierzam trzymać tego w tajemnicy i muszę podzielić się tym z innymi rodzinami, które przeżywają tę samą frustrację. Od tego czasu zostałem „pedagogiem” w tej materii, ucząc ludzi, jak uzyskać dobre samopoczucie przy obecnym budżecie.

Moja współpraca ze sklepem Wellness nie tylko zmieniła nasze życie fizyczne na lepsze, ale także poprawiła naszą sytuację finansową. W 2017 roku byłem spłukany, pogrążąny w długach i nie widziałem wyjścia z sytuacji. Pracując w domu jako niezależny dyrektor ds. Marketingu, byłem w stanie wypracować dochód w pełnym wymiarze godzin, spłacić długi i w końcu żyć w całkowitej wolności finansowej. Ogromną radością dzis jest więcej wolnego czasu, mając dobre zdrowie, aby cieszyć się owocami naszej pracy.

SPRAWDŹ SIĘ CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ NA 30% ~ 50% ZNIŻKI!

Prośba o informacje

Wypełnij formularz, abyśmy mogli osobiście skontaktować się z Tobą i przekazać więcej informacji o naszej działalności.

Nie możesz skopiować zawartości tej strony