Co byłoby możliwe...

Gdyby Osoby Wokół Ciebie Nie Pozwoliłyby Ci Odpuścić?

Zdecyduj...

Czego Chcesz W Swoim Życiu … a potem ciężko pracuj i idź za tym!

Marzenia nie działają, chyba że ...

Masz Wielkie Marzenia,
Wyznaczasz Cele
i Podejmujesz Działania!

Możliwości

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel: polepszyć jakość naszego życia i życia innych. Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą żyć na własnych warunkach. Wierzymy w dobrą starą zasadę, że bez pracy nie ma kołaczy, konsekwentną ciężką pracę i równe szanse dla wszystkich.

Niezależnie od tego, czy jesteś wykształcony, czy nie. Czy jesteś mamą wychowującą dzieci w domu, czy osobą pracującą. Czy robisz karierę lub nie, o ile jesteś zmotywowany, energiczny, współczujący i zmotywowany do osiągania więcej w życiu, możesz się świetnie sprawdzić w naszym zespole.

Członkowie naszego zespołu są przedstawicielami ds. Marketingu amerykańskiego producenta towarów konsumpcyjnych. Jako członek zespołu Wellness z ograniczonym budżetem, Twoim zadaniem będzie edukowanie innych w Twojej społeczności i poza nią o naszych produktach i usługach. Pomagamy również prowadzić i mentorować każdego, kto z nami współpracuje.

Jesteśmy zespołem, który wierzy w prawdziwą współpracę. Praca zespołowa sprawia, że ​​marzenia stają się rzeczywistością.

Czego nie robimy:

  • Nie inwestujemy żadnych pieniędzy
  • Nie jesteśmy dystrybutorami
  • Nie rozbimy zapasów
  • Nie przyjmujemy zamówień ani nie realizujemy dostaw
  • Nie zajmujemy się fakturowaniem ani windykacją
  • Nie wywieramy presji na ludzi, aby dokonali zakupu
  • Nie ma żadnego ryzyka

Aby dowiedzieć się więcej o tej wspaniałej firmie, a także o możliwości, poświęć kilka minut i uzupełnij informacje swoimi danymi kontaktowymi, a jeden z naszych wykwalifikowanych członków zespołu skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie. Rozmowa nic nie kosztuje, a może zmienić wiele 🙂

SPRAWDŹ SIĘ CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ NA 30% ~ 50% ZNIŻKI!

Prośba o informacje

Wypełnij formularz, abyśmy mogli osobiście skontaktować się z Tobą i przekazać więcej informacji o naszej działalności.

Poznaj nasz zespół...

w przygotowaniu…

Irek Wrobel

Jestem wdzięczny za poświęcenie chwili na sprawdzenie mojej strony internetowej NowyDochod.pl. Nazywam się Irek Wrobel i jestem fascynatem zdrowia i rozwoju osobistego, którym uwielbiam zarażać inne osoby i rodziny. Pokazuję jak prowadzić zdrowy tryb życia, nie przekraczając dotychczasowego budżetu. Moja podróż rozpoczęła się zaledwie 3 lata temu, kiedy zdałem sobie sprawę, że mój dom jest pełen toksycznych produktów, a jedzenie które jedliśmy, przyprawiało nas o choroby.

 

Nie możesz skopiować zawartości tej strony